Copánky, dredy, pseuda, pseudodredy, silky, twisters, twistery, syntetické dready, úprava dredů, doplétání dreadů, pletení, prodej kanekalonu

Prodej kanekalonu

Kanekalon díky svým vlastnostem prakticky úpně nahradil jiné materiály k prodlužování jako vlnu či chemlon. Kanekalon má oproti vlně výrazně nižší hmotnost a lépe schne. Oproti chemlonu, kdysi hojně používaným, kanekalon ve většině případů nevyvolává alergické reakce. Mezi kanekalonem existují různé typy lišící se některými vlastnostmi. Pod textem najdete úplný seznam a typ nabízených odstínů kanekalonu. ! TIP ! Předtím než začnete pracovat, kanekalon buď vyfénujte nebo namočte do vlažné vody, bude šetrnější k rukám.


Pro veliký úspěch se u nás znovu objevuje nabídka kanekalonu s označením ULTRA BRAID, který si svými vlastnostmi získal úspěch nejen u profesionálů zabývající se tvorbou účesů s kanekalonem. Ultra braid je vlastně dvojbalení kanekalonu, který se dá využít dvojím způsobem. Pokud chcete velmi dlouhé vlákno (220 cm), tak jej necháte v celku anebo jej v půlce rozstříhnete a tím získáte dvě balení kanekalonu. A co má Ultra braid za další výhody? Je bez problémů tvarovatelný horkou vodou či párou, je poddajný, mírně krepatý a stojí méně — jedno balení Ultra braid stojí 139 Kč, což znamená, že vás jedno balení vyjde na 70 Kč! Ultra braid nabízíme v barvách černé (1B), černo hnědé (2), tmavě hnědé (4), medové blond (27), světlý kaštan (30), tmavý kaštan (33), tmavý mahagon (33) a plavá blond (613) a novou barvu hnědou bordó (100J). Jedno balení váží 165 g. Abyste si mohli dobře představit jak je Ultra braid dlouhý oproti klasickému balení kanekalonu, přikládáme foto:


Přírodní odstíny kanekalonu dobře splynou s vaší barvou vlasů, používají se na všechny druhy účesů díky svému přirozeném lesku. Jsou vyrobeny ze 100% kanekalonu, typ Jumbo braid, Kanekalon braid, který se dá narozdíl od syntetického kanekalonu tvarovat ve vroucí vodě nebo horkou párou, takže jej lze bez problémů použít na pseudodredy či na na open rasta (copánky aj. s otevřeným koncem). 100% kanekalon je krepatý a vlákno je možno přetrhnout. Délka vlákna je 55 až 60 cm. Na napletení copánků po celé hlavě je zapotřebí 5 až 7 balení při počtu 150 až 200 copánků střední tloušťky (cca 0,5 až 0,7 cm). Mezi jeho velké výhody patří to, že při práci neřeže do rukou a dá se s ním snadno manipulovat. Obzvláště na pletení rasta copánků, twistrů a pseudodredů se hodí melírované varianty taktéž ze 100% kanekalonu. Dvě třetiny délky vlákna tvoří směsice odstínů, ve spodní třetině převládá světlejší odstín, což tvoří pěkný efekt zesvětlení na konečkách.


Zvláštním přechodovým typem kanekalonu je japonský kanekalon, jehož struktura odpovídá syntetickému kanekalonu, který po opalu nečerná a zároveň je stejně dobře tvarovatelný v horké vodě či páře jako 100% kanekalon. Tento typ má rovné vlákno. Japonský kanekalon nabízíme díky své jedinečné vlastnosti nezměnit barvu ani po opalu v bílé barvě. Velice podobným typem kanekalonu je kanekalon tvarovatelný horkou vodou, jehož vzhled se podobá kanekalonu syntetickému. Jeho vlákno je však tenčí, pružnější a dá se přetrhnout. Tento typ máme ve žluté a tmavě zelené barvě. Dále nabízíme barevné odstíny převážně ze synentického kanekalonu. Jeho výhodou je, že při tavení ohněm nečerná. Tvarovat horkou vodou jej lze ve velmi omezené míře, samotný pramen syntetického kanekalonu neztvarujete. Jedinou možností je jej kombinovat s vláknem 100% kanekalonu, který bude převládat. Cena jednoho balení 100% kanekalonu, synentického kanekalonu a japonského kanekalonu je 85 Kč. Rozvoz po Praze je po domluvě. Do ostatních částí republiky posíláme na dobírku. Cena služby dohromady s poštovým se pohybuje kolem 100 Kč. Platit lze také převodem na účet, což vyjde levněji. Při hromadné objednávce nad 30 balení je možná sleva.


Podívejte se, jak jednotlivé odstíny vypadají kliknutím na název barvy:

(U každé barvy je uveden mezinárodní číselný kód pro snadnější identifikaci barev.)

Přírodní odstíny:

Melíry:

Barevné odstíny:


Nabízíme různé barvy gumiček ke tvoření pseudodredů a korálky na copánky a dredy.